slider

100 Yılı Aşkın Tecrübe

Coldwell Banker ; yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine  adamış ve bu yolla ilerleyerek gayrimenkul piyasasındaki liderliğini 100 yılı aşkın bir süredir sürdüren lüks konut, konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünya çapında  en yüksek satış rakamlarına sahip, dünyanın ilk ve 100 yılı aşkın bir süredir gayrimenkul sektörünün gelişmesine yol açan lider firmadır.

Coldwell banker 1906 yılında san Francisco’da, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir kuruluş olarak kurulmuştur. Merkezi ofisi, Parsippany/ New Jersey’dedir. Günümüzde ise Coldwell Banker 50 ülkede, 3200 gibi rakamların üstünde ofisi ve 120.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı gibi konularda hizmet veren bir firmadır. Coldwell Banker commercial olarak ise, 25 ülkede 450 ofis ve 3600ü aşkın ticari gayrimenkul danışmanlığı gibi konularda hizmet vermektedir. Coldwell Banker global olarak en fazla resmi uzmanlık sertifikasyonuna sahip gayrimenkul personellerini kendi kanatlarında barındırmaktadır.

Coldwell Banker toplamda 500 milyar dolar olarak satılan mülk değeri ve 6 milyar dolar olarak alınan komisyon Bedeli ile dünyanın açık ara en çok ciro üreten gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Coldwell Banker alt bayileri ile her yıl en yüksek satış hacmi ve ciro üreten gayrimenkul markası olarak karşımıza çıkmaktadır. 1906 yılından beri gayrimenkul, lüks gayrimenkul, satış sonrası hizmet ve mortgage gibi konularda birikimlerini alt markalar oluşturarak gelişimine devam etmiştir. Bu markalar şunlardır;

  • Coldwell Banker
  • Coldwell Banker Commercial
  • Coldwell Banker Previwes International
  • Coldwell Banker Concierge
  • Coldwell Banker Mortgage

Bu alt markalar ile Coldwell Banker sürekli kendisini ve alt markalarını geliştirerek sektöründeki lider konumuna gelmiştir.

Bayilik Başvurusu
En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım