En İyi Yatırım Nedir?

En İyi Yatırım Nedir?

  • Eğer uzun vadede kazanç düşünüyorsanız paranızı tarlaya yatırabilirsiniz. En lüks evleri inşa edebilirsiniz ama onun en kıymetli olanı nerede olduğudur eğer değerli ve kıymetli bir arazi üzerine inşa edebilirseniz eviniz çok kıymetli olacaktır. Günümüzde gelişmekte olan büyük şehirler her on yılda yaklaşık olarak 10km şehir dışına doğru büyümektedir. Bu matematik ile ilerleseniz en yakın olarak 10 yıl bekleme gibi bir uzun vadeli yatırım düşünüyorsanız sizin için en karlı yatırım şehir dışına en yakın olacak bir tarla almanız gelecekte çok fazla kazanç sağlayabileceğiniz bir gayrimenkul yatırımı yapmış olursunuz. Belediye tarafından imar durumunu düzenleyip yapı inşa izni oluştuğunda arsa değerine geçen tarla yatırımcısı için en kazançlı yöntemlerden birisi olacaktır.
  • Orta süreli bir vadede kazanç sağlamak için yatırım düşünüyorsanız size yapacağımız en iyi yatırım önerisi arsa yatırımıdır. Artan nüfus ile birlikte artmakta olan ev(konut) ihtiyacı için değerli duruma gelen konut arazileri her geçen yıl değerine değer katmaktadır. Hem kolayca satılabilir olması ve her yıl düzenli bir biçimde değerlenmesi sebebiyle arsa yatırımı en kazançlı emlak yatırımları arasında yer almaktadır. Alacağınız arsanın çevresinde yapılan inşaatlar ve yeşil alanların sayısı arttıkça arsanız her yıl değerine değer katmaktadır.
  • En kısa vadede kazanç elde etmek için en iyi yatırım fırsatı hepimizin bildiği üzere konut yatırımı emlakçılıkta önemli bir yer kaplamaktadır. Birikiminizi konut alarak değerlendirebilirsiniz. Özellikle son yıllarda sürekli artış gösteren konut fiyatları çok iyi bir yatırım aracıdır. Gelişen bölgelere ve yeni açılan ulaşım noktalarına yakın semtlere yönelirseniz bide alacağınız yer şehir merkezine yakınsa çok rahat kiraya verebilirsiniz. Evi kiraya verdiğinizde kendinize ek gelir imkanınız olur ve evi aldığınız için birikimdeki paranızda sürekli değerlenir ve sürekli büyürsünüz.