Gayrimenkul Franchise

Gayrimenkul Franchise

Coldwell banker ofisi açmak için gerekli koşullar vardır bunlar; franchise giriş bedeli ofisin açılacağı bölge ve şehre bağlı olarak değiştirmedir bu ücret 10-32 bin dolar arasında değişmektedir. Sürekli olarak franchise ödemesi olarak yıllık cironuzdan %6 pay almıyor ayrıca tanıtım fonuna katkı olarak yüzde 3 pay almıyor. Coldwell banker ofisi açmak isteyen franchise adayları için ofis yatırım maliyet Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmalık markası olan Coldwell Banker sistemine dahil olmak için öncelikle franchise bedeli talep ediliyor. Bunun dışında satışlar üzerinden talep ettikleri royalty bedeli vardır.  1906 senesinden günümüze kadar sektörün öncüsü olan ColdWell Banker, profesyonellik ve güvenirlik standartlarını en iyi belirleyen bir kurum olmuştur. 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari emlak danışmanlığı alanında aracılık hizmetleri veren ve zaman içinde milyonlarca insanın hedeflerine ulaşmasına yardım eden bir marka haline gelmiştir.  Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell banker, şu an 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 3600 ofiste ve 100.000’i aşkın emlak danışmanı ile Coldwell Banker ailesi sektörde açık ara liderliğini sürdürmektedir.

En Karlı yatırım

Türkiye’de gayrimenkul ve franchising satışı konusunda da uzman bir ekibi olan Coldwell banker ülkemizde de işlerini ince eleyip sık dokumaktadır. Sizde eğer Coldwell Banker adı altında emlak ofisi açmak istiyorsanız ve gerekli şartları karşılıyorsanız işinizi büyütüp markanın ismi ve itibari sayesinde satışlarınızı hızlı gerçekleştirip ve bütün sorunlarınızda size destek olan bir firmanın bayiliğini almak istiyorsanız başvurmanız yetecektir. Unutmayın ki satış yapabilmek için öncelikle bir isminiz olmak zorunda Coldwell Banker adı altında çalışırsanız bu sorun ortadan kalkacaktır ve işleriniz verimli bir biçimde artacaktır.

Bayilik Başvurusu
En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım