100 yıllık tecrübe

Ödüllü Yatırım Uzmanı

Coldwell Banker Türkiye ülke başkanı olan Gökhan taş 16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında GATA tıp fakültesinde eğitimine başlamış ve Trakya üniversitesinde tıp fakültesini bitirmiştir. 24 yaşına geldiğinde ise erikli su İstanbul kurumsal bayisi olarak ticaret hayatına atılan Gökhan taş 2006 yılı temmuz itibari ile gayrimenkul yatırımcısı iken gayrimenkul danışmanlık sektörüne katılma kararı almıştır. Ticari gayrimenkul üzerinde çalışan ve bu konuda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul İkitelli’de 6 yıl süren ofis sahibi/broker olarak gayrimenkul danışmanlık sektöründe birçok satışa ve kiralamaya aracılık etmiş, 32 kişilik bir ekip kurarak Türkiye’nin en başarılı ekiplerinden birisine öncülük etmiştir. Bu geçen 6 yıl süresinde 2 kere dünya 4 kez Türkiye ciro şampiyonu olmuştur ve ödüller almıştır.

2013 itibariyle dünyanın en iyi gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker’in Türkiye Master Franchise ’ye ait olan bütün haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye ülke başkanlığı görevini yürütmektedir. Gökhan taş Las Vegas’ta düzenlenen 10000’den fazla Coldwell Banker’lılarıın katıldığı Gen Blue organizasyonunda Amerikalılar dışında ilk kez verilen efsaneci Chandler Barton Spirit ödülü ile ülkemizi onurlandırmıştır. Gökhan taşın 2020 vizyonu ile Coldwell Banker Türkiye’deki hedefi 300 ofis 5000 gayrimenkul danışmanı ve 5 milyar dolar satış hacmine ulaşmak gibi hedefleri vardır.

110 yıllık tecrübesi ile dünyanın sektöründeki en köklü gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Coldwell Banker, NBC kanalında yayınlanan “Open House NYC “ programının, St. Martenbrokerının katımıyla hazırlanmış olan “Saint Martin’den Kaçış” bölümü ile emmy ödülünü kazandı. Coldwell Banker bu başarısı ile emmy ödülü alan dünyada ilk ve tek gayrimenkul markası ünvanına da sahip oldu.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu
En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım En İyi Yatırım